SKT Praha e-shop velkoobchod

Vítáme Vás ve zkušebním provozu našeho internetového obchodu. K jeho ovládání použijte menu v levé části obrazovky.
K návratu na úvodní stránku e-shopu použijte v levém sloupci odkaz " úvodní informace ".

Aktualizace 1.6.2010

 25. 4. 2005

Informace o dostupnosti zboží

Pokud u zboží není uvedena cena, informujte se prosím na ní a na termín dodání telefonicky.

 26. 4. 2005

ROHS

Během první poloviny letošního roku postupně podnikáme takové kroky, aby všechny naše komponenty počínaje 1.7. vyhověly směrnici 2002/95/EC o používání některých nebezpečných látek v elektrických a elektronických zařízeních.

 3. 2. 2006

Značení pohlaví reverzních konektorů

Označení pohlaví konektoru ( male, female) se u reverzních konektorů vždy řídí tělem konektoru, nikolivěk středním kontaktem. To znamená, že konektor reverzní male ( RPSMA/ M ) obsahuje v těle původního konektoru male prostřední kontakt female. Proto se zdá býti female, ale je to reverzní male.
Takovým způsobem označují konektory výrobci a téměř celý svět. Ale jak již veliký Shakespeare napsal : Co je po jméně, i pod jiným jménem bude růže vonět stejně. Tak objednávejte raději podle obrázků v našem shopu. ať předejdeme záměnám a nedorozuměním. Na obráku vidíte konektor RPSMA/M, tedy reverzní SMA male.

 1. 12. 2006

 
Nové konektory
Rozšíříli jsme sortiment o konektor RPMCX - konektor typu MCX s reverzní polaritou. V těle konektoru male je dutinka ( female).

Pigtaily pro WiFi
Do sortimentu zařazeny pigtaily RPSMA, a zvláště upzorňujeme na pigtaily s konektory U.FL(Hirose), vhodné pro mini PCI karty ( I-PAX ). Najdete v e-shopu, v koaxiálních konektorech.

Zapojení cross kabelů
Abychom vyhověli stálým dotazům, zveřejňujeme zde snadno zapamatovatelné schéma zapojení křížených kabelů.